Anaboliczne leki steroidowe są często stosowane przez mężczyzn w celu przyspieszenia budowy masy mięśniowej. Nieprzestrzeganie niektórych zasad podczas ich przyjmowania może negatywnie wpłynąć na ogólny stan organizmu i męską siłę. Zaburzenie prawidłowego poziomu testosteronu może doprowadzić do zaburzeń potencji.

Konsekwencje stosowania sterydów

Leki steroidowe powstały w celu leczenia poważnych chorób, nie brano wtedy pod uwagę budowania masy mięśniowej. Jednak szybko zauważono, że przyczyniają się one do zwiększania objętości mięśni, i dlatego stały się tak popularne wśród kulturystów i osób korzystających z siłowni dążących do osiągnięcia szybkich efektów. Skład sterydów anabolicznych to syntetyczne odpowiedniki męskiego hormonu płciowego, czyli testosteronu. Tak, więc, przyjmując sterydy zwiększa się efektywność, wytrzymałość i siła fizyczna. Wraz z wprowadzeniem testosteronu i sterydów anabolicznych w ilości przekraczającej zapotrzebowanie organizmu, rozwijają się zaburzenia hormonalne.  U mężczyzn skutki uboczne rozwijają się w wyniku zmniejszonej produkcji własnych hormonów. Obserwuje się zaburzenia w funkcjonowaniu gruczołów i narządów produkujących hormony. Po przyjmowaniu sterydów może rozwinąć się niepłodność i zmniejszone funkcje seksualne.

Zaburzenia erekcji po sterydach

Problem zmniejszania pożądania seksualnego i zaburzeń erekcji został zdiagnozowany po tym, jak sportowcy regularnie przyjmujący sterydy zaczęli zauważać dysfunkcję seksualną.Testosteron jest produkowany przez organizm mężczyzn, dokładając dodatkowe hormony w postaci sterydów prowadzi do ich nadmiaru.Taki stan powoduje szybki wzrost masy mięśniowej, zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej, zwiększenie siły, wytrzymałości, wzmocnienia tkanki kostnej ale również zaburzeń potencji.

Przy stałym nadmiarze testosteronu organizm stopniowo zmniejsza niezależną produkcję hormonu aż do całkowitego zatrzymania. To właśnie na tym etapie funkcja seksualna mężczyzny zależy wyłącznie od hormonów, które dostają się do organizmu podczas przyjmowania steroidów. Niekontrolowane i długotrwałe ich stosowanie może spowodować całkowite zaprzestanie funkcjonowania gruczołów produkujących testosteron.

Gdy mężczyzna przestaje używać sterydów, poziom hormonów płciowych gwałtownie spada, co powoduje zmniejszenie pożądania seksualnego i zaburzeń erekcji. W tym przypadku można stwierdzić bezpośredni związek między przyjmowaniem sterydów a zaburzeniami erekcji.

Jak przywrócić sprawność seksualną?

Jak widać, przyjmowanie sterydów jest w stanie w namacalny sposób zaburzyć a nawet zatrzymać męską sprawność seksualną w ekstremalnych sytuacjach prowadząc do impotencji. Mężczyźni borykający się z tym problemem pragną odwrócić negatywny efekt stosowania sterydów. Obecnie jest to możliwe dzięki przyjmowaniu substancji sildenafil, która służy do przywracania dysfunkcji seksualnych u mężczyzn. Mężczyźni poszukują takich rozwiązań, ponieważ zrozumieli, że budowanie pięknej sylwetki odbyło się kosztem ich męskości ponieważ cierpią na zaburzenia erekcji.

Kamagra na zaburzenia erekcji

Produktem, który zawiera aktywną substancję sildenafil jest Kamagra stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, zwiększając ilość krwi przepływającej do penisa. Sildenafil zawarty w tym preparacie jest w stanie poradzić sobie zarówno ze słabymi, jak i wyraźnymi zaburzeniami erekcji. Ponadto jest skuteczny w przypadku zaburzeń potencji spowodowanych przyczynami psychologicznymi, fizjologicznymi, w tym także będących efektem zażywania sterydów.

Kamagra wpływa na procesy naturalne w organizmie, występujące pod wpływem stymulacji seksualnej, promuje rozluźnienie mięśni gładkich tętnic prącia, zwiększając przepływ krwi i zapewniając pożądaną erekcję.

Podsumowanie

Mężczyźni borykający z zaburzeniami potencji wskutek wcześniejszego przyjmowania sterydów mogą odzyskać sprawność seksualną w sposób bezpieczny i co bardzo ważne będą cieszyć się tym efektem stale. Kamagra to satysfakcjonujący wzwód i pozbycie się problemu zaburzającego postrzeganiu siebie i swojej męskości. Produkcja testosteronu wraca do normy stabilizując wszystkie funkcje organizmu.

Tekst utworzony na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/