Badania pokazują, że nawet 75% mężczyzn cierpiących na nadciśnienie boryka się z zaburzeniami erekcji o różnym nasileniu. Czy nadciśnienie stanowi przeszkodę do stosowania leków na erekcję? Kamagra a nadciśnienie.

Kamagra a ciśnienie

Lek Kamagra poprzez zawartość substancji czynnej sildenafil przyczynia się do delikatnego obniżenia wartości ciśnienia, ale nie jest to zmiana, która wpływa istotnie na organizm. Ciśnienie skurczowe po zażyciu tabletki Kamagra może obniżyć się średnio o 10 mmHg. Sildenafil został opracowany początkowo jako lek dla chorych na nadciśnieniem płucnym i dopiero później zaobserwowano jego poboczne działanie. Nie oznacza to jednak, że lek Kamagra można traktować jako lek na nadciśnienie i samemu go w ten sposób przyjmować.

Kamagra a nadciśnienie

Niezależnie od tego, czy planujesz stosować lek Kamagra, czy też nie, nadciśnienie powinno pozostawać pod kontrolą lekarza i regulowane odpowiednimi lekami odpowiednio dobranymi przez kardiologa. Działanie takich leków wpływem leku Kamagra może nasilić się, co może okazać się groźne w skutkach. Możliwość wystąpienia interakcji leku Kamagra z innymi lekami została przedstawiona w ulotce, z którą każdy rozpoczynający kurację tym lekiem na erekcję powinien się zapoznać. Znajdziesz w niej zwłaszcza informacje o:

  • przeciwwskazaniach,
  • interakcjach z innymi lekami,
  • skutkach ubocznych stosowania leku.

Kamagra przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania leku Kamagra są schorzenia układu sercowo-naczyniowego, także niekontrolowane i złośliwe nadciśnienie tętnicze, jednak wielu mężczyzn z nadciśnieniem z pozytywnym skutkiem stosuje preparat Kamagra. Dawki leków na erekcję i na ciśnienie powinny zostać skonsultowane z lekarzem. W przypadku leku na erekcję Kamagra opinie mężczyzn chorujących na nadciśnienie są pozytywne, pod warunkiem, że pozostają oni pod kontrolą kardiologa.Badania pokazują, że sildenafil jest ogólnie dobrze tolerowany przez mężczyzn z nadciśnieniem, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy może zareagować inaczej.

Kliknij i zobacz https://kamagrasklep.com/