Coraz bardziej przekonujemy się do zakupów robionych online. W rezultacie częściej kupujemy przez internet i to często produkty, które wcześniej kupilibyśmy tylko stacjonarnie – np. czy okulary. Dlaczego warto to robić, jeśli nawet nie do końca jesteśmy przekonani do kupowania okularów korekcyjnych czy przeciwsłonecznych w internecie?

Kluczową kwestią dla większości jest cena i nie chodzi tutaj tylko o okulary, ale również o inne produkty. W przypadku modeli oprawek różnica między ceną stacjonarnie a online, jest jednak bardzo widoczna.

Taniej online

Okulary zakupione w internecie, np. wOkularach.pl potrafią być nawet o 70% tańsze niż w stacjonarnym salonie optycznym.

Możliwość zakupu na raty

Jeśli pomimo tego, że ceny okularów w internecie są niższe niż stacjonarnie, nadal wybrany przez Ciebie model opraw jest finansowo poza zasięgiem – wOkularach.pl masz możliwość zakupu na raty z PayU. Tym samym cena wybranych przez Ciebie okularów zostaje rozłożona na kilka mniejszych rat, które będziesz sobie powoli spłacał. Decyzję masz już nawet w 15 minut.

Darmowe podstawowe soczewki index 1.5

Co jeszcze bardziej przekonuje to fakt, że jeśli zamierzasz kupić okulary korekcyjne, to podstawowe soczewki index 1.5 z utwardzeniem i filtrem UV masz za 0 złotych wOkularach.pl. Dzięki temu możesz więcej pieniędzy przeznaczyć na oprawki znanych i cenionych marek takich jak Solano, Ray-ban®, Prada, Versace, Dolce&Gabbana i wiele innych.

Większy wybór modeli

Z racji tego, że internet nie ma ograniczeń, a sklepu online nie ogranicza żadne miejsce wystawowe jak ma to miejsce w salonie stacjonarnym – masz większy wybór modeli okularów. A jeśli akurat wśród przeglądanych przez Ciebie opraw nie ma tych, które najbardziej Cię interesują – możemy je dla Ciebie zamówić. Setki modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych czekają na Ciebie.

Zakupy 24h 7 dni w tygodniu

Jesteś jedną z osób, które nie lubią narzuconych ram czasowych jeśli chodzi o swoje zakupy – kupowanie online jest dla Ciebie! W internetowym sklepie możesz robić zakupy zarówno wcześnie nad ranem jak i w środku nocy. Kupowanie online jest możliwe 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.